Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

RAIN 61 Vera Ares Takım

Vera-Ares Rattan Masa Takımı 61

RAIN 61 Vera Ares Takım

Fiyat Sorunuz...
ÜRÜN BİLGİ FORMU
RAIN 61 Vera Ares Takım
Vera-Ares Rattan Masa Takımı 61
Ad Soyad *
Telefon *
E-mail *
Sorunuz *
Güvenlik Kodu *
Ödeme Seçenekleri Bonus 2+3 taksit kampanyasına Flexi Card’lar dahil değildir.
Fiyat 0,00 TL
KDV Dahil 0,00 TL
*

Vera Ares Takım

Bahçe rattan takımı

 

Lüks bahçelere 6 koltuklu bahçe masa sandalye takımı

Süt beyaz, gri kırçıl ve bej kırçıl renk seçenekleri ile kullanıcılarını bekleyen lüks ithal 6 koltuklu bahçe masa takımı özellikle çimleriniz üzerinde harika bir görüntü oluşturacaktır. Dilerseniz; beton zeminler üzerine yerleştirmenizde mümkün ancak; gerçek güzelliğini çimler üzerinde bir ayrı göstereceğini bilmelisiniz.

Görsel anlamda doyurucu bir ürün takımı olan bu bahçe masa takımını doğru konumlandırmanız halinde muazzam görüntülerle karşılaşacaksınız. Karşılaşacağınız görüntülerin gerçekten güzel seviyelerde olmasını istiyorsanız; diğer bahçe eşyaları ile de tam bir uyum içerisinde olmasına dikkat etmeli bu konuda gereken özeni göstermelisiniz. Günlük yaşamda bahçelerinizde geçireceğiniz vakitleri çok değerli bir hale getirebilecek kapasitede tasarlanmış olan bahçe masa takımı ürününün 6 adet sandalye ve 1 adet masadan oluştuğunu ifade etmek isteriz. Masa tasarımından tutun da sandalyelerin tasarımlarına varıncaya kadar gerçekten çok özel etkilerle karşılaşılacak bir ürün olduğunu ifade etmek mümkün.

Alüminyum iskelet üzerine orijinal rattan ipi ile örgü sistemiyle ortaya çıkarılmış olan ürünlerin sağlamlığı ile de ön plana çıktığını ifade etmekte fayda görüyoruz. 2 yıl kullanım garantisi verilen bahçe masa takımı ürününü dilediğiniz an sipariş ederek evinizin kapısına kadar getirtme şansına sahip olacaksınız.

Akbrella Kampanya
 

Bilgi

Stoklu ürünler 2 - 4 gün arasında sevkiyata hazır hale gelir. 

 

 

 
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER