Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Stoklu toptan yağmurluk

Kategoriler Outdoor Ürünler Stoklu toptan yağmurluk kategorilerinde 1 adet kayıt bulundu.
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:1 
 
1
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:1 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Stoklu toptan yağmurluk satışı

Yurt dışından ithal ettiğimiz orta incelikte ceket yağmurluk çeşitleri, uzun balıkçı tipi astarlı parka yağmurluk çeşitleri, cep ve çantaya girebilen ince poşet yağmurluk modellerinden
kullan at yağmurluk koli bazında toptan satışını online olarak yapmaktayız. Tek kullanımlık yağmurluklar şeffaf, kırmızı, mavi, lacivert ve beyaz renkte olup her koli içerisinde 200 adet bulunur.
Yağmurlu günlerde piknik alanında, konserlerde ani yağan yağmurlarda, açık hava toplantılarında, yağmurlu günde yapılan mitinglerde adeta bir kurtarıcı olan tek kullanımlık yağmurluklar ekonomik bir bütçe ile kullan at yağmurluk alıp b kaos durumunu çözebilirsiniz.
Ürün satışlarımız koli bazındadır, satın almak istediğiniz yağmurluk modeline göre 40 adet ile 200 adet arası koli içinde bulunan yağmurluk miktarları her model içinde fiyatta değişkenlik göstermektedir.
Yağmurluk stoklarımızı yoğunluktan dolayı bazen sitemize eklemeye geç kalabilir, web sitesi dışında depomuzda canlı satış olabileceğinden online alışveriş yapmadan önce müşteri temsilcilerimizden stok sorgulamanızı tavsiye ederiz.

Akbrella Kampanya