Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Metal bahçe ürünleri

Kategoriler Metal Mobilyalar kategorilerinde 1045 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:9/27  Ürün Sayısı:1045 
 
  Sayfa:9/27  Ürün Sayısı:1045 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

METAL BAHÇE ÜRÜNLERİ

Bahçenizde, nostaljik veya modern bir esinti mi oluşturmak istiyorsunuz? O zaman metal bahçe ürünleri kategorimize göz atmanızı tavsiye ederiz. Neler mi var?

Öncelikle döküm ürünlerimizi inceleyin. Apliklerden aydınlatma direklerine, çöp kovalarından posta kutularına, ihtiyacınız olan tüm ürünleri buradan bulabilirsiniz.

Pik döküm ya da alüminyum döküm olarak tercih edebileceğiniz ürünleri sipariş vermeniz halinde en kısa zamanda ayağınıza kadar ulaştırmamız mümkün.  Elektrostatik toz boyanın kullanıldığı ürünlerimiz dış hava koşullarından etkilenmez özelliğe sahip olsa da çok daha uzun ömürlü olmasını istiyorsanız, yağmur ve çok güneşli havalarda su ve güneş almayan alanlara çekmenizi tavsiye ediyoruz. Ya da siz yine de şemsiyeyle kullanın!..

Dilerseniz, metal ayaklı bahçe ürünlerinden tercih edebilirsiniz. Metal gövde üzerine yerleştirilen kumaş oturma ve yaslanma alanlarıyla oluşturulan bu sandalyeler de yüzlerce farklı çeşidiyle bahçelerini şenlendirecek. 

Modern bir tasarım isterseniz, cast alüminyum döküm bahçe ürünlerimizi düşünebilirsiniz. Minimal işlemelerin yapıldığı ürünlerimiz, bahçeleriniz için önemli dekorasyon ürünü olacaktır. 

İster nostaljik, isterseniz de modern bir tasarım peşinde olun, online satışa özel indirimler, peşin indirimleri, vade ve taksit seçenekleri, hepsi Akbrella internet sitesinde siz değerli müşterilerini bekliyor. 

Akbrella Kampanya