ARAMAYI KAPAT
Ara
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

METAL BAHÇE ÜRÜNLERİ

Dış mekanlar için şık lüks metal bahçe mobilyaları fiyatları masa sandalye takımları alüminyum pik döküm cafe restoran otel bahçeleri için mobilya çeşitleri indirimli vadeli online satışı Akbrella-da

Kategoriler Metal Mobilyalar kategorilerinde 1028 adet kayıt bulundu.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
  Sayfa:9/26  Ürün Sayısı:1028 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
  Sayfa:9/26  Ürün Sayısı:1028 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Dış Mekan Çöp Kovaları

- Bahçe mobilyası modelleri, Metal bahçe aksesuarları, Dış mekan aydınlatmaları armatürler metal döküm bahçe çiti çeşitleri, bahçe lambaları satışı.metal döküm masa sandalye çeşitleri rengarenk bahçe ürünleri bu alanda görücüsü-nü bekliyor.

- Bu alanda elektrostatik boyalı alüminyum döküm tekniğinde üretilen egzotik eski tarihi çizgilerde masa, sandalye ve sehpa çeşitlerini, metal döküm bakır renginde posta kutuları çeşitlerini gezip inceleyebilirsiniz.

- Uzun yol aydınlatma direkleri modelleri, kısa yol aydınlatma direklerini, bahçe duvarları aydınlatma armatürleri, nostaljik dış mekan aydınlatma aplikler-inin çok çeşitli modellerini bu alanda gezine bilirsiniz.


BAHÇE MOBİLYASI

Açık alanda uzun süreli kullanım için tasarlanan ve üretim kalitesiyle uzun yıllar kullanım imkânı sunan pek çok metal bahçe mobilyası modelini bulabileceğiniz kataloğumuzda ayrıca metal gövdeli aydınlatma ünitesi de bulunuyor. Bahçe ve park bankı, metal döküm sandalye ve masaların yer aldığı ürün kataloğumuzda ki mobilyalar dört mevsim dış mekânda kullanabilir, mevsimsel değişimlerden etkilenmez. Elektrostatik toz boyayla boyanan bu metal bahçe mobilyaları kışın en soğuk günlerinde ilk günkü görünümünü koruyacak, yaz geldiğindeyse gün boyu güneşe ve rüzgârla taşınan aşındırıcı toz, kum zerreciklerine maruz kalsa dahi dayanıklılığından hiçbir şey kaybetmeyecektir.

Metal gövdeli bahçe mobilyalarımızla özel dış mekân tasarımları yapabilir, şıklığıyla her dekorasyon stiline kolayca uyum sağlayabilecek metal sandalye ve yasalarımızla zevklerine göre farklı kombinler yapabilirsiniz. Siteler, restoran ve kafe gibi ticari işletmeler, otellerin açık alanları gibi yerlerde kullanılan metal bank çeşitlerimiz ise geniş renk seçeneğiyle her beğeniye hitap eder. Metal oturma bankı modellerimizin üretiminde saf alüminyum döküm kullandığımızdan banklar yıllara meydan okuyacak ve iklimsel şartlardan etkilenmeyecek yüksek mukavemete sahip olmaktadır.

Park ve bahçelerin ışıklandırılmasında vazgeçilmezlerden olan metal aydınlatma direkleri ve aplikler konusunda da sizlere hem oldukça şık hem de dayanıklılığıyla sorunsuz kullanım imkânı sunan ürün seçenekleri sunuyoruz. Bakım gerektirmeyen aydınlatma aplikleri elektrostatik toz boyama ve fırınlarda uygulanan ısıl işlem sayesinde kış yaz fark etmeden mevsimsel değişimlerden etkilenmez. Metal bahçe mobilyaları kataloğumuzda tüm bunlara ek olarak farklı ihtiyaçları düşünerek; metal çöp kovası, posta kutusu modelleri, güvenlik direği, metal bahçe mobilyası gibi ürün seçenekleri sunmaktayız. Ek olarak, modern ve Osmanlı stili tasarım seçeneklerine sahip metal döküm çeşme çeşitlerimiz de oldukça yoğun ilgi görmektedir. Ürünlerimiz, birinci sınıf üretim anlayışıyla imal edilmiş, dış ortam şartlarından etkilenmeden uzun süre problemsiz kullanım vaat eden ve niteliğe göre değerlendirildiğinde satın alınabilecek piyasadaki en kaliteli ürünlerdir.