Ürünler  
Üye Girişi

Yeni Üyelik Oluştur

Toplam TutarSatın Al
Sepetiniz Boş

Metal Mobilyalar

Kategoriler Metal Mobilyalar kategorilerinde 1038 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:1/26  Ürün Sayısı:1038 
 
  Sayfa:1/26  Ürün Sayısı:1038 

ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Dış mekan metal mobilyalar


Sitemizin bu bölümünde 1.000 modeli aşkın metal bahçe mobilyaları ilerleyen sayfaları takip ettiğinizde bulacağınız aydınlatma direkleri, zengin aplik çeşitleri, alüminyum döküm masa ve sandalyeler, metal posta kutuları, döküm bahçe çeşmeleri, metal çöp kovaları ve daha bir çok ürün modelimizin yakından inceleme şansını elde etmiş olursunuz.
Metal ürünlerimizin yerli üretim yapılan modellerde ürün özel renk seçenekleri mevcuttur Ral pantone koduna uygun 40 adet farklı renk seçenekleri ile dış ve iç mekanınızda kullanacağınız mobilyaların renklerini seçimde bulunabilirsiniz.
Sitemizde yapacağınız alışverişlerde nakit indirimi %3 ve 500 TL üzeri alışverişte Bonus avantajı vade farkı ödemeden 4 aylık vadeli alışveriş yapabilirsiniz.
Hazır stoktaki ürünlerimizin bir kısmı sipariş günü, bir kısmı da 24 saat içerisine kargo şirketine teslim edilir, özel renkte ve özel desendeki siparişleriniz 4-10 gün içerisinde yoğunluğumuza bağlı olarak üretim süresi gerçekleşir ve taşıma şirketlerine verilerek adresinize kadar sizlere ulaştırılır.

 

Akbrella Kampanya